Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Рятувальники та журналісти провели товариський матч з футболу
124

Рятувальники та журналісти провели товариський матч з футболу

Напередодні Дня журналіста, футбольна команда місцевої преси зіграла матч із рятувальниками. Спортсмени першої команди зізнаються -боротися було складно, адже МНС-ники Полтавщини неодноразово отримували першість на подібних чемпіонатах. І це не дивно -професія зобов'язує бути сильними і витривалими.
Роман Кириленко, нач. УДСНС у Полтавській обл.
"У Державній службі надзвичайних ситуацій на першому місці стояла підготовка особового складу до виконання тих завдань, які передбачені. І, звісно, не останнє місце займає фізична підготовка, загартованість."

Гра почалася невдало для "акул пера". З перших хвилин спритним рятувальникам вдалося забити кілька голів. Проте, журналісти реабілітувалися і під кінець гри зрівняли рахунок -8:8. Але такі цифри не зупинили невгамовних футболістів і вони вирішили бити пенальті. Результат -першість команди журналістів. Які, до речі, підтримали ідею згодом позмагатися не лише у футболі.
 Роман Кириленко, нач. УДСНС у Полтавській обл.
"дякуючи нашим ветеранам, нашим попередникам, ми маємо всі умови для того, щоб займатися всіма видами спорту."

Але напередодні святкового дня, -говорять учасники матчу, -зовсім не хочеться говорити про те, хто зіграв краще, а хто поступився. Тому перемогла дружба.