Програма «Життя міста»

У розділі: 12986 відео | АрхівRSS
Скандал через земельну ділянку
60

Скандал через земельну ділянку

Родина Капіталових живе у будинку по вулиці Мясоєдова, 64/82 з початку ХХ століття. Наприкінці 70-х років в іншу частину будинку заселилася сім’я Кириленків. Згодом нові сусіди почали спроби оформити свою половину дому як окрему квартиру, а нещодавно, отримавши дозвіл на зведення гаражу та прибудови від Київської районної ради, побудували собі житло. За словами Капіталових, їхні сусіди прагнуть знести старий дім і самі жити у новому.

Пані Тетяна наголошує: у дозволі на будівництво зазначений лише гараж та прибудова, а не житловий будинок. Окрім цього, додає полтавка, є інше рішення Київської райради, яке дозволяє зведення лише гаражу. Вони суперечать одне одному, каже Тетяна. Втім, за її словами, родина Капіталових все одно володіє правами на землю.

Капіталови оскаржують дії сусідів у судах. Вони подали дві апеляції та виграли ці процеси, втім чимало справ розглядалося без їхнього відома та участі. Капіталови стверджують, що на судових засіданнях за членів їхньої родини розписувалися інші особи. Вони вважають: сусідам вдається вигравати суди та добиватися вигідних для них рішень за допомогою зв’язків та хабарів. Окрім цього, родина Кириленків залякує своїх співмешканців, зазначає мешканка будинку пані Світлана.

Коментарів родини Кириленків нам почути не вдалося - вдома була ліше літня жінка, яка говорити на камеру відмовилася. Ситуацію прокоментували у Київській районній раді.

За словами працівників виконкому, мешканці мають узаконити будівництво, інакше будинок демонтують. Рішення з цього питання прийматиме суд.