Програма «Життя міста»

У розділі: 13892 відео | АрхівRSS
У Полтаві запроваджують використання альтернативних джерел енергії
178

У Полтаві запроваджують використання альтернативних джерел енергії

У Полтаві впроваджують використання альтернативних джерел енергії. На даху одного з приміщень Полтавської державної аграрної академії розташували кілька сонячних батарей, які використовують для нагрівання води у студентському гуртожитку. Система діє з 2011 року, з її монтажем і встановленням допомогли польські фірми, які передали обладнання на суму більше мільйона гривень. Відтепер шість сонячних колекторів за ясної погоди можуть нагріти більше тони води до температури 45-50 градусів.

Вот єти черная поверхность, она абсорбирует солнечную єнергию, которая потом отбирается при помощи теплоносителя, циркулирующего внутри системі. Єтот теплоноситель часть єнергии отбирает и передает в баки, которые греют воду.

Використовують систему поруч із традиційними джерелами енергії, самостійно колектори обігріти велику масу води у наших широтах не можуть, однак для приватних осель цілком придатні. Взимку їх доцільно використовувати у комплексі з газовим або електричним підігрівом. Загалом академія завдяки впровадженню технології економить 50-60 відсотків плати за гарячу воду