Програма «Життя міста»

У розділі: 13892 відео | АрхівRSS
Працівники ШЕД  відстоювали своє право на працю у  мерії
113

Працівники ШЕД відстоювали своє право на працю у мерії

Попри те, що начальник Олег Вовк підписав розписку про те, що приїде на зустріч, цього він не зробив.

Прочекавши на підприємстві до 3 години дня, колектив вирішив вияснити, що до чого, у найвищій інстанції - у кабінеті міського голови. У міськвиконкомі ШЕДівцям повідомили: Олександра Мамая немає на місці. Тим часом на місце приїхав народний депутат України Сергій Каплін. Разом із ним працівники комунального підприємства пішли на прийом до секретаря міськради Оксани Деркач.

У кабінеті у секретаря нардеп та працівники одразу озвучують вимоги: відмінити скорочення і повідомити, хто виконує обов’язки міського голови. На це пані Деркач відповіла: вона особисто нікого не звільняє і обов’язки мера на даний час не виконує.

Попри наполегливі прохання, пані Деркач також відмовилася відвести гостей до мера або ж просто зателефонувати йому.

Після тривалих дискусій нардеп та працівники дільниці оголосили, що не звільнять кабінет секретаря, доки з ними не зустрінеться міський голова. Тим часом на місце приїхали голова облдержадміністрації Віктор Бугайчук та прокурор області Олександр Закорецький.

Губернатор Віктор Бугайчук розкритикував роботу керівництва ШЕД і додав: замість того, щоб позбавляти людей роботи, КП має латати міські дороги.

Так і не дочекавшись діалогу з Олександром Мамаєм, робітники дільниці вдалися до крайнощів - перекрили центральну дорогу міста.

Акція протесту тривала недовго - приблизно за 20 хвилин працівники розійшлися. Крапку у цій історії ще не поставлено, однак нардеп Сергій Каплін пообіцяв кожному співробітнику підприємства особистий правовий захист.