Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Віктор Бугайчук провів зустріч із особовим складом нещодавно створеної санітарної роти.
159

Віктор Бугайчук провів зустріч із особовим складом нещодавно створеної санітарної роти.

На Полтавщині триває процес формування матеріально-технічної бази новоствореної санітарної роти. Голова облдержадміністрації Віктор Бугайчук побував на території військової частини, де базується рота, та провів нараду з представниками військової частини, обласного військового комісаріату та Департаменту охорони здоров’я ОДА.
Голова ОДА оглянув автомобілі, які були передані санітарній роті підрозділами «Швидких допомог» міст та районів Полтавщини. Віктор Бугайчук відзначив, що частина автомобілів передана в задовільному стані, але є й такі, що необхідно замінити або відремонтувати.
Як повідомив тимчасово виконуючий обов’язки Полтавського обласного військового комісаріату полковник Сергій Манжос, міністерство оборони поставило військовому комісаріату завдання - забезпечити сформовану санітарну роту особовим складом та технікою. Для зміцнення матеріально-технічної бази цієї роти необхідно було знайти 45 санітарних автомобілів. Департаменту охорони здоров’я ОДА відшукав і передав військовим трохи більше 60 автомобілів. Звичайно, це не нові «Швидкі допомоги», а ті, які працювали в районах на обслуговуванні пацієнтів.
За інформацією Сергія Манжоса, у процесі передачі техніки із балансу Департаменту охорони здоров’я ОДА було виявлено дефекти у 8 автомобілях. Ці автівки замінили іншими. Нині фахівці санітарної роти прийняли три , інші - ще обстежують.
Як пояснили представники військової частини, вони мають усього два фахівці, здатні провести ретельний технічний огляд автомобілів. Але на сьогодні є зауваження до технічного стану частини «Швидких допомог». Щоб усунути недоліки, необхідні кошти на запасні частини.

«Це робочі проблеми, які необхідно вирішувати, - відзначив після огляду автомобілів Віктор Бугайчук. - Нині складений перелік необхідних запчастин, які ми зобов’язані постачити. Ті машини, які взагалі не пройшли огляд, будуть повернуті. На їх місце ми надамо інші автомобілі». Крім цього , запевнив Віктор Бугайчук, нині на державному рівні шукаються можливості для отримання додаткових авто.