Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Санітарній роті помагають підприємці.
158

Санітарній роті помагають підприємці.

Нещодавно створена санітарна рота для допомоги пораненим в зоні антитерористичної операції до цього часу повністю не укомплектована. Із 45 автомобілів, які надали з кожного району, в нормальному сталі лише кілька -із Машівського та Кобеляцького, -розповідає Наталія Талипова, координатор єдиного інформаційного центру «Майдан- Полтава».
 Наталія Талипова, координатор єдиного інформаційного центру «Майдан- Полтава».
"Ці машини не їдуть і це найголовніша проблема. Стосовно списку, який хлопці подавали, щоб вирішити це питання, жодного питання за виключенням кількох позицій, не вирішено. А відправлятися хлопцям в зону АТО вже очь на днях."

Вирішити деякі проблеми намагаються місцеві приватні підприємці. Нещодавно до санітарної роти вони передали військовий одяг та взуття.
приватний підприємець
"Это термофутболка состоит из 2-х сеток: первая выводит пот, вторая пропускает воздух к телу. Сетки расположены таким образом, что комар через них не кусает. Плюс она имеет свойство высыхать в течении 10 минут."

Окрема тема для розмови - неякісне військове взуття, говорять солдати. Вони "натирають ноги", а рани довго не загоюються.
 Наталія Талипова, координатор єдиного інформаційного центру «Майдан- Полтава»
"Вони дерев'яні і немає тут протектора, який згинається. І доки він розходиться, проходить певний час."

Якісні черевики обов'язково повинні бути із натуральної шкіри, легкими, проте міцними, -вважає приватний підприємець. Саме таке взуття вони і обрали для полтавських солдат.
 приватний підприємець
"Это берцы Австрия, здесь двойной слой кожи, силикон, гортекс. Это зима-лето. Зимой до -30, летом +50. Вязкий язык, на ноге не тяжелые."

Що ж до укомплектування автомобілів, військові ремонтують їх своїми силами. Вони сподіваються, що обіцяні запчастини їм все ж таки нададуть найближчим часом