Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Колектив Полтавського млинкомбінату говорять про рейдерське захоплення підприємства.
295

Колектив Полтавського млинкомбінату говорять про рейдерське захоплення підприємства.

Працівники Полтавського комбінату хлібопродуктів впевнені, що підприємством, на якому вони працюють, намагаються незаконно заволодіти. У четвер зранку прийшли двоє осіб та оголосили себе новими керівниками. Працівники з вимогою прогнати псевдо-власників зібралися біля власного заводу.
 бліц
"Наш директор начал нам з/п давать, работу наращивать. Поэтому мы против новых властей. Я тут работаю с 68 года. Я такого не видела, как сейчас."

"Нам не нужен новый директор. Где был этот директор,когда была зима и не было отопления, когда у нас ничего не было. Мы поднялись на ноги. У нас появляються вот эти рейдеры."

"Коли до нас Микола Іванович залучив "давальців", вони почали виплачувати нам з/п. Помалу, але виплачувати. І зараз працюємо. Прийде нове керівництво -все це прикриється."

Так звані "рейдери" привезли із собою документи, які ніби-то свідчать про їх законне право на власність, розповідає заступник генерального директора млинзаводу. Втім, навіть, якщо б Міністерство аграрної політики України і вирішило змінити керівництво, вони не змогли б зробити цього, доки сьогоднішній директор знаходиться на лікарняному.
 В'ячеслав Ромас, заст. генерального директора Полтавського комбінату хлібопродуктів
"Он привёз приказы на хлебокомбинат, что он назначен директором, а Кочерга Н.И. уволен с должности, не смотря на то, что он сейчас на больничном. Так же эти люди говорят, что это назначение согласовано с нашим губернатором, администрацией. Хотя, когда к губернатору ездили, все слышали от него лично, что никакая кандидатура не согласована."

 Роман Товстий, заступник голови ОДА
"Я зі свого боку буду робити те, щоб ми відстояли наш колектив."

Нагадаємо представники трудового колективу в понеділок вже спілкувалися з головою облдержадміністрації Віктором Бугайчуком, який висловив свою підтримку та поділив занепокоєність з людьми.
Працівники залучилися підтримкою не лише обласної влади, а й допомогою громадського об'єднання "Останній бастіон". Спілкувався із трудовим колективом Геннадій Сікалов, лідер організації. Саме він помітив, що документи, які ніби-то свідчать про зміну керівництва, не відповідають дійсності та складені із великою кількістю помилок. Геннадій Сікалов вважає, що підприємтсво може спіткати ще не одна рейдерська атака, тому працівники повинні гуртуватися та не відступати від свого.
 Геннадій Сікалов, лідер ГО "Останній Бастіон"
"Дякувати заступнику голови одміністрації, що він приймає участь. Але ви всі повинні розуміти, що ми разом -мешканці цієї країни. Трудовий колектив -це сила, яка визначає керівник працює ефективно чи ні."
Говорити із пресою рейдери, як їх називають працівники млинзаводу, не забажали. Втім, вимоги та пропозиції Геннадія Сікалова їм довелося вислухати.
Геннадій Сікалов, лідер ГО "Останній Бастіон"
"-Якби трудовий колектив висловив недовіру своєму керівнику, тоді можна було б казати якісь речі. А так, якщо це чиясь забаганка...
-Ми вас розуміємо."
-Ми не приїхали захопити підприємство. Ми приїхали за наказом Міністра аграрної політики.
-Ви вже їдете. Може допомогти?
-Ні, ми самі.
-Будь ласка."
Врешті решт, вони залишити територію Полтавського комбінату хлібопродуктів. Трудовий колектив переконаний -ніхто не зможе залишити їх без роботи та змінити керівництво, яке розвиває підприємство.
інтершум
машина рейдерів покидає млинкомбінат під вигуки "Ганьба!"