Програма «Життя міста»

У розділі: 13800 відео | АрхівRSS
Вандали підпалили хрест на Соборному майдані.
72

Вандали підпалили хрест на Соборному майдані.

У Полтаві спаплюжили пам’ятку на честі Івана Мазепи. Невідомі підпалили дерев’яний хрест, який стоїть на місці майбутнього монументу гетьману неподалік Свято-Успенського собору. За словами очевидця - місцевого охоронця, який відмовився говорити на камеру, це сталося близько 3 години у ніч на 14 серпня. Злодій зробив дві спроби спалити хрест. Упіймати його охоронець не зміг. Представники міського осередку організації «Свобода» говорять: дуже прикро, що на цьому місці не встановлені відеокамери.

Біля хреста побували і Євромайданвці. Координатор Полтавського Майдану Віталій Клименко переконаний: на подібні витівки має звернути увагу міська влада.

А полтавець Сергій Гусар, який вже тривалий час живе за кордоном, вважає це аж ніяк не актом вандалізму, а справжньою проросійською провокацією.

Як повідомили в обласному управлінні МВС, 14 серпня на місце події прибула слідчо-оперативна група. За фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 296 КК України: «Хуліганство». Наразі триває слідство.