Програма «Життя міста»

У розділі: 12058 відео | АрхівRSS
На Полтавщині відкрили мисливський сезон.
113

На Полтавщині відкрили мисливський сезон.

В області стартував сезон полювання. Із 9 серпня мисливці полюють на пернату дичину. Коли заважає сильна спека, вони займаються відновленням поголів’я птахів. Працівники Полтавського госпрозрахункового мисливсько-рибальського господарства заселили 50 голів фазана неподалік пойми ріки Полузір’я, що біля Абазівки.

Полювати на цього птаха охочі зможуть лише за рік-два. Мисливці говорять: треба почекати, поки фазани підростуть, звикнуть до дикої природи та заведуть потомство. Поки що ловлять переважно качок та перепелів. Відстрілювати можна небагато: до 10 відсотків дичини, що живе на певній території.

Мисливці кажуть: займаються цим зовсім не для того, щоб нашкодити природі або щоб втамувати жагу до вбивства. Навпаки: вони цінують флору та фауну і роблять усе, щоб захистити їх від браконьєрів, зловмисників і просто необережних відпочивальників.

Тепер мисливці чекають на прихід осіннього сезону - вже у жовтні мають відкрити сезон полювання на копитних, а в листопаді дозволять ловити хутряного звіра.