Програма «Життя міста»

У розділі: 13892 відео | АрхівRSS
черговий вантаж на схід відрядили від Свято-Успенського собору у Полтаві
81

черговий вантаж на схід відрядили від Свято-Успенського собору у Полтаві

Ще звечора біля Свято-Успенського собору у Полтаві пакують зібрану провізію, уже зранку її відправили на Схід країни. Готували передачку для бійців одного із добровольчих спецпідрозділів, де є полтавці. Збирали традиційно усім миром за ініціативи полтавського батальйону небайдужих. Також у зону, де лише півтора місяці тому йшла АТО, передали обладнання на військових, на нього витратили 73 тисячі гривень, зібраних під час благодійного марафону.

Уже перед завантаженням провізії в машину полтавці ще доносили продукти та речі. Скористався нагодою передати теплі речі і полтавець Тарас Маляренко Його батько нині саме несе службу на Сході. Хоч бої там нині гарячі, після похолодань грітися військовим стало складніше.

Також на схід відрядили півтора центнери сала. Віддавали продукцію для захисників України селяни та підприємці на ринках. Переробили сало специфічним способом у паштет, говорять, що для зручності військових.

Волонтери, які відвозили провізію на Схід, їхали дорогами, де до звільнення цих районів велися бойові дії та були обстріли. Деякі з ділянок періодично обстрілюються і нині. Такі візити досить небезпечні, проте, говорять волонтери, військовим наразі складніше.

Військові ж підтримку від полтавського Батальйону небайдужих завжди чекають, говорять, що без тилової підтримки активних благодійників захищати країну було б значно складніше.

У місці дислокації підрозділу, де несуть службу полтавці нині відносно спокійно, проте, розповідають військові, вони виконують завдання в зоні АТО. Там батальйонівці безпосередньо беруть участь та бачать усі жахи війни.

Волонтерська допомога була б неможливою без небайдужих людей. Нині серед потреб військових шоломи, теплий одяг та консерви. Усе це абож кошти на купівлю можна приносити до Свято-Успенського собору у Полтаві.