Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Родина  біженців зі Сходу отримали будинок від громадської організації.
143

Родина біженців зі Сходу отримали будинок від громадської організації.

Головна проблема переселенців зі сходу України - житло, тим паче вже наступає осінь. Громадська організація «Заступ» знає про це і продовжує власну соціальну місію опіки над сім’ями біженців. Вже один власний будинок отримали і на Полтавщині. Сім’я Гупалів із Луганську не могли більше чекати і були вимушені виїхати з кризової області, адже троє їхніх дітей були у небезпеці. Після чергового обстрілу міста, голова родини Сергій зрозумів, що потрібно їхати.

Квитки все ж таки вдалося дістати і вже по дорозі на Полтавщину родина випадково зустріли журналіста, який написав про них матеріал, з якого про проблему родини дізналися у Всеукраїнському аграрному об’єднанні «Заступ».

Родина, приїхавши сюди, мала лише старенький однокімнатний будинок родичів чоловіка у Гадяцькому районі. Для великої та багатодітної родини він виявився замалим. Вони знайшли великий будинок на продаж, проте грошей у них не було. Саме тоді й зателефонували представники «Заступу», запропонували допомогу та поїхати в Київ на презентацію програми «Затишна оселя».
Оселившись у новому будинку у селі Тимофіївка Гадяцького району, зараз вирішують дрібні побутові питання. Говорять, що у селі їх прийняли добре, хто чим може допомагає. Добре ставиться і голова сільради, не забувають і представники «Заступу», які допомголи влаштувати старшого сина до школи, а напередодні свята першого вересня допомогли з усіма необхідними речами для навчання та шкільною формою. Голова громадської організації «заступ» Ірина Синявська говорить, що таким чином вони вирішують не одне питання.

Родина Гупалів лише перший приклад активної громадянської позиції об’єднання. Наразі вони продовжують шукати будинки у області для тих, хто цього зараз найбільше потребує.