Програма «Життя міста»

У розділі: 13800 відео | АрхівRSS
Почався новий навчальний рік і в Полтавському національному технічному університеті
109

Почався новий навчальний рік і в Полтавському національному технічному університеті

У Полтавському національному технічному університеті почалися заняття. У День знань першокурсників посвятили у студенти. Цього року навчальний заклад прийняв на навчання близько півтори тисячі абітурієнтів.

За бюджетні кошти у виші навчатимуть 505 осіб. Керівництво вишу відзначає, що 2014 спостерігався чи не найсерйозніший конкурс за останній час. На одне місце претендувало одразу 12 молодих людей. До університету подано понад 6 тисяч заяв від 3 тисяч абітурієнтів. У ПНТУ відкрили 9 нових напрямів, серед яких геологія, гірництво та філологія. За ними вже зараховано 300 осіб. Окрім цього, отримувати освіту в університеті буде більше сотні іноземців. У педагогічному колективі переконані: на них лежить відповідальність за підготовку спеціалістів вищого ґатунку, що надзвичайно важливо за тієї ситуації, що склалася в Україні.

Посвячення у студенти пройшло перед центральним корпусом вишу. Молодь прийняла присягу, їм вручили символічний ключ від знань. Із початком студентського життя новачків привітав ректор Володимир Онищенко.