Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Допомога батальйону "Січ".
150

Допомога батальйону "Січ".

Чергову колону допомоги українським бійцям на сході країни відправили народні депутати від фракції Свобода. Зробивши невеликий перепочинок у Полтаві нардепи розповіли що батальйон «Січ», над яким вони мають шефство, найбільше потребує техніки, тому саме цим і намагаються їм допомогти.

 Олексій Кайда, народний депутат України (ВО «Свобода»)
"Це вже черговий раз Свобода віправляє домогу батальйону січ техніку яка необхідна. Джипи, санітарнці машини та екскаватор для укріплення блокпості. Їдемо у зону АТО щоб дотсавити цю необхідну техніку для наших хлопців."

Окрім техніки везуть і бронежилети, розгрузки та інші речі першої необхідності. Народний депутат-свободівець від Полтави Юрій Бублик розповідає, що кошти використувувалися найрізноманітніші, велику роль відіграє кожна благодійна гривня.

 Юрій Бублик, народний депутат України (ВО «Свобода»)
"Джерела фінансування різні: від благодійних внесків бабусі, до більш знанчих вливань полтавського бізнесу. Також тут долучилася і наша політична сила у придбанні цих автомобілів. "

У зону АТО депутати їдуть у ранзі рядових, ще одна мета перебування на сході - вивчити ситуацію та дізнатися, чого ще потребують українські бійці. Окрім матеріального забезпечення, солдати потребують моральної підтримки.

 Юрій Сиротюк, член комітету з питань національної безпеки України, народний депутат (ВО «Свобода»)
"Веземо джипи, набої, зброю. Прикро що, в країні скалди забиті зброю, але по фатку їх не має і ми мусимо її шукати і везти на фронт. Ми маємо розуміти, що перемир’я закінчитться перемогою лише тоді, коли ми переможемо. Веземо і моральну і фізичну підтримку, їдемо, щоб бути поруч зі своїми побратимами."

Депутати говорять, що такі колони з допомогою будуть форумуватися й далі, потім будуть їхати інші депутати. Таким вахтовим методом планують допомагати хлопцям, в першу чергу підносити їхній дух.