Програма «Життя міста»

У розділі: 14473 відео | АрхівRSS
Як працювати в умовах ведення в країні бойових дій - семінар.
61

Як працювати в умовах ведення в країні бойових дій - семінар.

Семінар "Світові стандарти журналістики" в Полтаві проходив у 2 етати. В перший день фахівці навчали студентів профільного напрямку, другого дня зустрілися з журналістами -практиками. Адже підвищення кваліфікації - невід"ємна складова цієї професії. Тим більше в умовах сьогоднішньої ситуації в країні. На ній і акцентували увагу тренери.

Робота журналістів в умовах війни в країні - не новина у світовій практиці - йшлося на семінарі. Тож і завдяки їхньому досвіду представникам українських мас-медіа треба навчитися подавати інформацію і про військові дії, і про гарячі точки, і про мирне життя.

А ще фахівці наголошують на необхідності захисту власної аудиторії . Не можна скочуватися до пропагандистської моделі, яку викорстовують російські колеги.

А ще фахівці проти закриття від українського глядача російських телеканалів. За що неодноразово піддавалися критиці. Та людина сама має обирати що їй дивитися чи слухати. Тим більше, що перекриття телеканалів Україною нічого не дасть , вони транслюються через французьський супутник і французи ніколи його не закриють. Завдання в цій ситуації українських журналістів - зробити конкурентноспроможний продукт з достовірною та збалансованою інформацією.