Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Двоє літераторів з Полтави пройшли до фіналу Всеукраїнського конкурсу «Молода Республіка Поетів».
80

Двоє літераторів з Полтави пройшли до фіналу Всеукраїнського конкурсу «Молода Республіка Поетів».

Роману Повзику - 24, він - перспективний полтавський літератор. Цьогоріч навіть став фіналістом Всеукраїнського конкурсу «Молода Республіка Поетів». Фіналістів визначало компетентне поетичне жюрі: Мирослав Лаюк, Галина Крук та Василь Карп»юк. Окрім Романа Повзика, за звання кращого молодого поета України позмагаються митці з Києва, Львова, Рівного, Тернополя та Житомира.
Як зізнався Роман Повзик, він бере участь у конкурсі «Молода Республіка Поетів» вже втретє. Цього року йому поталанило.
Головний приз конкурсу - місячне перебування у літературній резиденції для молодих авторів «Станіславський феномен». Роману вже доводилось бути резидентом «Феномену».
За час перебування у резиденції, молодий поет познайомився із метрами української літератури - Тарасом Прохаськом, Юрієм Андруховичем, Юрком Іздриком та Володимиром Єшкілєвим. За словами Романа, «Станіславський феномен» - це такий собі діалог між областями, обмін культурами.
Окрім літератури, Роман Повзик займається і суспільно-громадською діяльністю. Він - співорганізатор трьох «Мегамаршів у вишиванках», фестивалю «Кіноніч», заходу «Інтелектуальна барахолка» та низки літературних читань.