Програма «Життя міста»

У розділі: 14374 відео | АрхівRSS
в Полтавському обласному апеляційному суді розглянули справу О.Мельника
149

в Полтавському обласному апеляційному суді розглянули справу О.Мельника

Підозрюваного у замовному вбивстві Олега Бабаєва директора Кременчуцької телерадіокомпанії "Візит" нині тримають під вартою. Таке рішення 5 вересня прийняв Октябрський районний у місті Полтаві суд. Олександр Мельник оскаржив рішення в апеляційному суді, там на засіданні вирішували чи законною була така міра запобіжного заходу. На засідання до зали зібралося чимало представників громади. Хто вони та чому пояснити відмовилися, принаймні до завершення засідання.
Прийшов на судове засідання Олександр Мельник у супроводі п'тьох правоохоронців. З годину у залі суду вирішували технічні моменти - чи можна вести відеозйомку та подавали клопотання. Спершу захисники підозрюваного обурилися врученими їм пам'ятками правил поведінки на засіданні.
Також адвокати були невдоволені і перебуванням їхнього підзахисного у клітці, це є приниженням честі і гідності, переконані вони, адже Олександр Мельник не є звинуваченим, а лише підозрюваним.

Про задоволення чи не задоволення пред'явлених адвокатами та прокурорами клопотань судді в нарадчій кімнаті радилися близько двох годин.