Програма «Життя міста»

У розділі: 14473 відео | АрхівRSS
Представники акції «Підтримай наших» зустрілися  з добровольцями
130

Представники акції «Підтримай наших» зустрілися з добровольцями

Кожного дня полтавці, які зараз проходять навчання або служать у зоні АТО потребують найнеобхіднішого: бронежилетів, одягу, речей особистої гігієни, тощо. Благодійною ініціативою «Підтримай наших» Фонд Андрія Матковського щоденно допомагає полтавським призовникам, адже їм там не солодко.

Отримуючи таку допомогу для своїх дітей ,рідних, люди говорять, що і самі почуваються більш спокійно, захищеніше.

Тамара Карацюпа, голова Сахнівщинської сільської ради проводила мешканця свого селища, добровольця-сироту захищати Батьківщину. Грошей не вистачало навіть на найнеобхідніше, проте допомогли представники фонду - хлопцю передали одяг та інші необхідні речі.

Добровольцями збираються і курсанти полтавського військового інституту зв’язку, але оскільки їх нічим не забезпечували, найнеобхідніше вирішили купити. Випадково зустрівшись з представниками фонду, хлопці теж отримали допомогу якраз перед відправленням у зону АТО.

 Максим, доброволець
"Ми как би завтра на АТО, взялои найнеобхідніше, спальники одяг. Розчарувалися останнім часом у людях, проте коли трапилася біда то зрозуміли що ми дружній народ і це радует."

Голова фонду «Полтавська родина» Андрій Матковський говорить, що з кожним разом вдається дістати все більше речей для полтавських призовників. Окрім бронежилетів, найближчим часом очікують партію касок. Головна мета - забезпечити усіх полтавських бійців надійним захистом та підтримкою.

Андрій Матковський, голова фонду «Полтавська родина»
"Ми взяли на себе зобовязання забезпечити найнеобхдіншим усіх полтавців. Тому всі чиї знайомі чи родичі служать можуть звертатися за допомогою. Ми повинні забезпечити всіх призовників."

Рідні та близькі бійців у свою чергу сподіваються лише на одне - аби війна скоріше закінчилася, а хлопці повернулися додому живими.