Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
засідання постійної комісії  ОР з питань бюджету
63

засідання постійної комісії ОР з питань бюджету

Засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном опинилося під загрозою зриву. Невідомий зателефонував до УМВС і сказав: у будівлі знаходиться вибухівка. Учасники засідання у правдивості заяви сумнівалися, однак правила змусили їх все ж таки залишити приміщення. Після перерви засідання продовжили, але вже не в одній із зал облради, а у Центрі естетичного виховання учнівської молоді. Порядок денний був насичений. Депутати затвердити на сесію питання щодо внесення змін до бюджету області.

І якщо навколо змін до кошторису дискусій не було, то коли справа дійшла до питання, що стосувалося ремонту доріг, зала пожвавішала. Виявилося, що гроші, виділені облрадою у червні, ще не освоєні. У департаменті інфраструктури повідомили: тендери не проведені майже в усіх населених пунктах, де мали латати ями. Депутати обурені: закінчилося літо, а ремонти і не починалися.

На сесії депутати розглянуть питання про розподіл коштів на дороги з менш пріоритетних ділянок на більш проблемні. Нагадаємо, наступне пленарне засідання сесії облради має відбутися 24 вересня