Програма «Життя міста»

У розділі: 14473 відео | АрхівRSS
браконьєрство у Новосанжарському  районі
187

браконьєрство у Новосанжарському районі

19 вересня до приймальні народного депутата Юрія Бублика надійшло повідомлення про браконьєрство. Телефонували мисливці Новосанжарського району - на території їхніх угідь знайшли мертвих тварин. Нардеп Юрій Бублик зазначає: новосанжарці вже не вперше скаржаться на свавілля браконьєрів. Щоправда раніше звернення до правоохоронців були малоефективними, зокрема і через брак речових доказів. Цього разу команда пана Бублика вирішила виїхати на місце злочину. Те, що вони там побачили, просто шокувало. Хутро вбитих зайців, шкура та голова мертвої вагітної олениці. Керівники району переконують: таке у них вперше.

За словами мисливців, впіймати осіб, які полюбляють влаштовувати такі «сафарі», намагаються вже давно. Не вдається: жорстокі мисливці оснащені краще за солдатів НАТО і стріляють здебільшого вночі з тепловізорами.

Оглянувши місце, куди браконьєри склали рештки тварин, усі відправляються на своєрідну базу відпочинку, розташовану на березі ставка неподалік. На ділянці працюють молоді люди - від коментарів вони відмовляються. Мисливці та команда Юрія Бублика знаходять триногу, на якій обробляють тварин, сокиру та візок у крові та навіть гільзу від вогнепальної зброї. На воді - катамаран з написом «Мамай - 1». В одному з будиночків у холодильнику помічають м'ясо, імовірно, оленя. За кілька хвилин на території з’являється сторож. На питання майже не відповідає, не говорить, чия територія і хто тут буває. Побачивши вміст холодильника, обурюється і запевняє: тушу щойно підкинули.

На місце приїздять міліція та співробітники прокуратури. Слідчі фіксують докази, один з правоохоронців допитує охоронця бази, який називає кілька цікавих прізвищ.

Виявляється, що орендар землі - такий собі Олександр Гуржій. Проте хто власник будівель і чи законно вони зведені, поки що невідомо. За фактом браконьєрства розпочато кримінальне провадження, слідство вже розпочалося.

Новосанжарські мисливці не знають, хто стоїть за цими вбивствами. Є лише припущення.

Команда народного депутата України Юрія Бублика стежитиме за ходом розслідування. Сам нардеп взяв його під особистий контроль.