Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Частина Полтави на День міста залишилася без світла.
98

Частина Полтави на День міста залишилася без світла.

Близько сотні вулиць та провулків Полтави залишилося без електроенергії на День міста. Відсутність її призводить до різного роду незручностей, тому люди незадоволені такою ситуацією.
Як запевнили нас у прес-службі ПАТ Полтаваобленерго, нічого надзвичайного у такій ситуації немає, адже відключення електроенергії у Полтаві 23 вересня відбулося в рамках проведення планових ремонтних робіт. Такі роботи спеціалісти основного постачальника електроенергії області проводять чи не щодня. Згідно зі службовими розпорядженнями, на офіційному сайті Полтаваобленерго за 10 днів до проведення планових ремонтних робіт розміщується відповідна інформація.
Будь-яке обладнання потребує ремонту, - говорять спеціалісти Полтаваобленерго. Специфіка енергетичного обладнання в тому, що воно перебуваає під напругою. І для того, щоб приступити до якихось робіт, потрібно спочатку це обладнання знеструмити, а отже відключити споживачів від електроенергії. Якщо не проводити ремонтів, це може призвести до незапланованих аварійних ситуацій, внаслідок яких може вийти з ладу дороге обладнання і загинути люди - зазначають на підприємстві Полтаваобленерго