Програма «Життя міста»

У розділі: 13815 відео | АрхівRSS
План Матковського - програма , яку презентував виборцям кандидат в народні депутати
202

План Матковського - програма , яку презентував виборцям кандидат в народні депутати

Андрій Матковський, кандидат-мажоритарник в народні депутати України по 145-ому округу, провів зустріч із виборцями, на якій представив свою програму. Вона стала результатом практичної та наукової діяльності кандидата і отримала назву «План Матковського». Серед головних пунктів - встановлення миру в країні шляхом дипломатії та завдяки підтримці цивілізованого світу. Згідно плану, Андрій Матковський пропонує збалансувати розподіл повноважень та відповідальності між гілками та органами влади. Необхідно також запровадити місцеві референдуми: люди повинні самі вирішувати, на що витрачати кошти, де і що будувати та які завдання ставити місцевій владі. Андрій Матковський підкреслює - Парламент має розробити та затвердити Стратегію посилення економічної безпеки України. Важливо знайти кошти на гідне фінансування соціальної сфери та більше уваги слід приділяти потребам конкретної людини. Серед іншого Андрій Матковський відзначає необхідність проведення децентралізації повноважень та бюджетів.

Андрій Матковський
"Ми можемо сказати і про децентралізацію влади, всі права - органам місцевого самоврядування. Бюджет повинен формуватися знизу договори, як це прописано в конституції. А головне - нам треба прийняти низку законів, які б відповідали європейським нормам і стандартам, в тому числі соціальним. Треба прийняти закон про вибори. Щоб наші виборці мали можливість відзивати чи міського голову, чи депутата, який не виконує своїх обов’язків, чи навіть Президента, скажімо так."

Послухати та поспілкуватися з кандидатом в депутати прийшло чимало полтавців. Більшість з присутніх побачили те, що питання, які порушуються у програмі безпосередньо стосуються кожного українця, а тому дійсно можуть вивести суспільство країни на новий рівень. Що конкретно думають полтавці про План Матковського ми запитали безпосередньо в них.

Нагадаємо, що Андрій Матковський балотується по 145-ому виборчому округу, а це Київський район міста Полтави та Котелевський та Полтавський райони області.