Програма «Життя міста»

У розділі: 14454 відео | АрхівRSS
Представники політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»» знову зустрілися з полтавськими виборцями.
156

Представники політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»» знову зустрілися з полтавськими виборцями.

Представники «Об’єднання «Самопоміч»» зустрілися з полтавцями. Кандидати від партії мера Львова познайомили людей з основами своєї передвиборчої програми. Серед пріоритетів: економічне відродження. У партії переконані: Україна просто змушена якнайшвидше перетворитися з сировинної держави на виробника.

У «Самопомочі» особливу увагу приділяють забезпеченню безпеки України. Компетентне військове керівництво, нове озброєння і вступ до НАТО - ось що змусить агресора спілкуватися з нами на рівних, вважає кандидат від об’єднання і боєць батальйону «Донбас» Ігор Чайківський.

Підтримка та розвиток Збройних Сил дозволить Україні розібратися із зовнішнім ворогом. Але і про внутрішнього забувати не варто, підкреслюють у «Самопомочі». Це - представники старого режиму.

«Об’єднання «Самопоміч»» не надто рекламує себе на телебаченні та бордах. У партії друкують власну газету, а перевагу надають живим зустрічам з виборцями. Кажуть: не розуміють тих кандидатів, які викидають мільярди на передвиборчі кампанії в умовах війни.

Представники політичної сили стверджують: у парламент йдуть працювати, а не «протирати штани». У них вже готово чимало якісних законопроектів, залишається лише їх подати та проголосувати за них. У партії запевняють: у їхніх рядах - жодного екс-депутата, регіонала та комуніста. Вони виступають за повне перезавантаження парламенту і впевнені: лише так народ поверне собі владу.