Програма «Життя міста»

У розділі: 13183 відео | АрхівRSS
засідання колегії та регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади
36

засідання колегії та регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади

У Полтаві відбулся розширене засідання колегії облдержадміністрації та регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Передусім говорили про економічний та соціальний розвиток регіону та виконання обласного бюджету за дев’ять місяців цього року. Фахівці наголошують- ситуація досить складна, проте не виходить з-під контролю.

Голова облдержадміністрації Віктор Бугайчук вважає - ситуація загалом не дуже погана. Він оцінює загальну картину за трьома головними галузями нашого регіону: агропромисловий комплекс, нафогазовидобування та машинобудування. Найгірша ситуація в останній.

Дещо краща ситуація у галузі видобування нафти і газу. Тут спостерігається падіння у 3-5 відсотки, проте є перспективи завдяки відкриттю великої свердловини у Машівці. Хороші показники має агропромисловий комплекс, цьогорічний приріст - 25 відсотків, на відміну від загальнодержавного у 16 . Щодо ринку праці, то ситуацію намагаються тримати на стабільному рівні. Останнім часом зменшилася кількість вакансій через проблеми на кременчуцьких промислових підприємствах, проте у іншому все не так погано.

На сьогодні Полтавщина є одним з кращих регіонів по зайнятості та реєстрації безробіття. Кількість безробітніх - близько 20 тисяч, а це трохи більше двох відсотків від екномічно активного населення.