Програма «Життя міста»

У розділі: 12986 відео | АрхівRSS
Полтавців навчали правилам енергозбереження та утеплення власних осель.
159

Полтавців навчали правилам енергозбереження та утеплення власних осель.

Зберігати тепло в оселях полтавців навчали еко-активісти під час Всеукраїнської молодіжної кліматичної ініціативи "Точка тепла". Цього року до неї долучилося 17 міст.
Ольга Одкидач, представник ГО "Мама-86"
"ми проводимо просвітницьку роботу, ми розказуємо людям, як важливо зараз утпелити будинки. ТОму що, щоб стати енергонезалежними, треба проводити енергозбереження."

На сьогодні Україна -лідер серед європейських держав із нераціонального використання енергоресурсів, -розповіли під час акції. Для нашої країни може бути корисним німецький досвід збереження тепла в будинках.
 Ірина Садовнікова, волонтер ГО "ЕкоЛтава"
"В першу чергу потрібно провести аналіз, які є недоліки оселі, звідки тепло виходить на вулицю. В першу чергу -це двері, вікна, стіни. Якщо ви живете в приватному будинку, потрібно почати з утеплення стелі, тому що через стелю виходить 20 % тепла."

За соціологічними даними, 80% усієї енергії витрачається на забезпечення щоденної діяльності людства: приготування їжі, освітлення, підігрів води тощо. Понад 60% з них -опалення будинків, -говорять активісти. Тому вони сподіваються, що полтавці прислухаються до порад, отриманих під час акції та утеплять свої оселі, не втрачаючи тепло.