Програма «Життя міста»

У розділі: 12984 відео | АрхівRSS
Мер Олександр Мамай не з’явився вже на двадцяте засідання суду .
92

Мер Олександр Мамай не з’явився вже на двадцяте засідання суду .

Судова тяганина щодо приховування конфлікту інтересів міським головою Олександром Мамаєм триває з травня цього року і нарахувала вже 20 засідань, більшість з яких мер не відвідав. Від самого ранку перед ювілейним - двадцятим слуханням, народний депутат Сергій Каплін разом з громадою прийшов до подвір’я міського очільника аби особисто запросити того на суд. Проте останнього або не було вдома, або він просто не схотів вийти до громади.
 Сергій Каплін, народний депутат України
"Я оголошую, що тут буде від воротами стоянка для Каплінбусу і яйого тут буду чекати доки він не одумається і нарешті не прийме рішення як кожен громадянин приходити в суд."

Окрім того, що міський голова не вийшов до людей, його охоронці разом з битами були готові напасти на представників змі та громаду.

Олександр Шамота, депутат Полтваської міської ради
"Коли ми прийшли під двері міського голови запрошувати його до суду нас зустрічали тітушки з бітами."

"У нас є фото цих людей, які сьогодні захищали Мамая з бітами, які щойно приїхали до його дому. Ми зробимо запит у СБУ щоб вони дали правову оцінку чи може ці люди дійсно воювали на стороні дрн і лнр і розганяли майдан минулого року."

Також Олександр Шамота не зрозумів навіщо діючому меру така розкіш як старовинна Волга з позолотою, особливо якщо вона навіть не використовується за прямим призначенням, а лише стоїть у дворі. Міський депутат провів паралелі і з Межигір’ям Януковича, і з маєтком Пшонки, усі вони мали жагу до нерозумної розкоші, здобутої коштом простих громадян.На засідання Олександр Мамай так і не з’явився. Його представник Олександр Ковжога пояснив відсутність відповідача черговою відпусткою та знову подав клопотання щодо відводу судді Лариси Гольник від справи. Цього разу клопотання пояснив тим, що суддя дозволяє проводити відеозйомку засідання без обговорення цього питання. Суддя це клопотання відхилила оскільки вважає, що такі справи повинні розлядатися за принципами гласності та відкритості. Прокурор у свою чергу також подав клопотання щодо інформаційних запитів. Перший - до лікарняної установи, який стосується законності лікарняного відповідача, а другий - до інспекції з питань праці, аби дати правову оцінку діям мера щодо численної кількості відпусток наданих в одноособовому порядку. Ці клопотання суддя задовольнила. Після цього судове засідання вирішили знову перенести.

 Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради
"Черговий фарс який ми сьогодні побачили на судовому засіданні жодним чином не вплине на те, чи буде розглянута справа. Мамай буде притягнутий до відповідальності. Ми до цього доклалемо усих зусиль. Кожен день, кожень місяць перебування мамая на посаді коштує мільйони доларів, які втрачає місто. Наше завдання – якнайшвидше звільнити місто від цього міського голови."

Підтримує Олександра Шамоту народний депутат України Сергій Каплін. Він особисто звартається до пана Мамая, аби той пішов з посади разом із своєю командою.

Сергій Каплін, народний депутат України
"Просто покиньте це місто і дайте можливість нашій команді привети його: по перше в порядок, друге – провести ремонт духовної столиці України та провести реформи, дати людям жити."

Наступне засідання перенесли аж на 16 грудня, оскільки представник відповідача повідомив, що він їде з країни на певний час.