Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
16-го листопада відзначають професійне свято працівники телебачення, радіо та зв`язку.
51

16-го листопада відзначають професійне свято працівники телебачення, радіо та зв`язку.

Істо́рія украї́нського телеба́чення розпочалась 1951 р. у Харкові, коли група радіоаматорів під керівництвом розпочала перші телевізійні пересилання за електронною системою з високою чіткістю зображення. В перші 20 років телебудівництва були введені в дію понад 30 потужних станцій, з'єднаних майже 4000-кілометровою мережею радіорелейних ліній.
У столиці, а також Харкові, Донецьку, Львові, Одесі, Луганську, Дніпропетровську, Вінниці розвивалось роздільне ТБ по двох програмах.
Сьогодні телебачення як то кажуть - не розкіш, а засіб організувати своє дозвілля отримати інформацію. Вже 7 років полтавці це роблять із телеканалом ІРТ, а рік ще й з Місто +. Глядачі зізнаються - встигли полюбити наші телеканали.
До професійного свята телеканали підійшли зі здобутками.Телепроекти «Відпустка під мікроскопом», «Професія з перспективою», «Ти признайся мені» та «Народний мікрофон». Керівник Ігор Кужик переконаний: секрет успіху - у працівниках, які завжди викладаються на повну і роблять свою справу по совісті.
Канали не стоять на місці. Адже для того, щоб дивувати, потрібно постійно розвиватися, рости і оновлюватися. Тут завжди тримають руку на пульсі часу. До професійного свята оновили технічну базу.

В свою чергу нова техніка надихає і творчу складову телеканалу - журналістів.
На глядачів у новому сезоні чекають нові сюрпризи. Тож залишайтеся разом з нами.