Програма «Життя міста»

У розділі: 14416 відео | АрхівRSS
Щоденно сотні людей зі Східної частини України залишають свої оселі
53

Щоденно сотні людей зі Східної частини України залишають свої оселі

Одні переселенці зі Сходу мріють про те, що вже зовсім згодом зможуть повернутися додому, інші ж хочуть залишитися в Полтаві на все життя, адже тут змогли віднайти затишок, тепло та підтримку. Такою є родина Кожевнікових, що покинула рідний Донецьк й оселилася в духовній столиці України.
Оксана Кожевнікова розповідає - покидаючи своє місто разом з чоловіком, двома дітьми й котами все ж сподівалися повернутися, проте згодом родині так сподобалось на новому місці, що вони почали обживатися.

Оксана Кожевнікова, переселенка з Донецька.
" От людей мы вообще в восторге, скажем так - плохих людей, в прямом понимании этого слова мы здесь не встречали вообще. У вас такой мягкий менталитет, поэтому у меня муж, сын пошел в школу здесь. Он адаптировался идеально и он сказал, что хочет здесь и остаться. Ну мы так хорошо подумали и решили, что мы останемся здесь. "

Покинувши в Донецьку квартиру, будинок і власний офіс, - розповідає жінка, з собою забрали заощадження, що відкладали на навчання доньки та дві машини, одну з яких довелося продати, щоб розпочати власну справу. Оксана говорить, що оскільки вони при собі мали заощаджені кошти їм було легше, ніж деяким іншим переселенцям.

Оксана Кожевнікова, переселенка з Донецька.
" Идти к кому-то на роботу тяжеловато в том плане, что нам уже не 15 и бьет по самолюбию, если честно. Поэтому мы решили открыть что-то свое потому, что у нас всегда было свое дело: у мужа - канцэлярия, у меня - наружная реклама И теперь изо всех сил стараемся, так сказать с ноля, конечно тяжеловато, но я думаю, что будет все хорошо. "

Жінка говорить, що не зважаючи на те що вона все життя про жила в Донецьку, Батьківщина для неї одна і крім України вона ніде жити не бажає.

Оксана Кожевнікова, переселенка з Донецька.
"Когда поняли, что там надолго, а может быть навсегда, я не имею ввиду войну, я имею ввиду ДНР. У нас чуть-чуть другие взгляды поэтому мы решили остаться здесь. "

Зараз родина розпочала нове життя: нову роботу, нових друзів і сподівається, що війна не зруйнує його вдруге.