Програма «Життя міста»

У розділі: 14452 відео | АрхівRSS
Медики Полтави відпрацювали алгоритм дій при перешкоджанні розповсюдженню вірусу ЕбОла
108

Медики Полтави відпрацювали алгоритм дій при перешкоджанні розповсюдженню вірусу ЕбОла

Полтавські медики тренувалися надавати спеціальну допомогу особам, враженим вірусом ЕбОла. За легендою, в місті виявили інфекцію і лікарі намагалися в найкоротший термін усунути її наслідки та запобігти розповсюдженню лихоманки.
Лідія Войтенко, головний позаштатний інфекціоніст Полтавщини
"Главное -защитить, прекратить путь передачи, минимизировать возможности инфекцирования окружающей среды, мед.персонала и населения. Т.е. мы своевременно должны изолировать пациента и предпринять всевозможные мероприятия для того, чтобы эта инфекция не размножалась."

Полтава -не новатор у проведенні подібних навчань. Перші тренування медперсоналу відбулися в Одесі. У найкоротший термін їх проведуть в кожному українському місті, аби при потребі лікарі оперативно втрутилися в процес знешкодження вірусу лихоманки. На сьогодні в Африці зареєстровано понад 14 тисяч інфікованих. Хворих на ЕбОлу знайшли і в Європі та Росії.
 Володимир Мохначов, нач. відділу екстренної медицини і медицини катастроф Департамениту охорони здоров'я ОДА
"В Европе Эбола уже есть, есть в России. Мы в любой момент можем получить пациента и с этого начнётся большая неприятность. 14400 человек уже сегодня зарегестрировано в Африке. Катастрофическая ситуация."

В Україні - запевнили спеціалісти, не зафіксовано жодного випадку інфікування вірусом ЕбОла.