Програма «Життя міста»

У розділі: 14454 відео | АрхівRSS
Укрзалізниця збільшила вартість проїзду на 10%. Але на вартість квитка це не вплине.
89

Укрзалізниця збільшила вартість проїзду на 10%. Але на вартість квитка це не вплине.

«Укрзалізниця» 1 жовтня провела чергову індексацію тарифів на проїзд у пасажирських потягах внутрішнього сполучення на 10% відносно 2013 року. Нововведення стосується усіх категоріq пасажирських вагонів, окрім СВ і поїздів категорії «Інтерсіті+». Проте, як запевнила нас начальник Полтавської дирекції залізничних перевезень Південної залізниці Ольга Дяченко, на кінцеву вартість квитка це не вплине. Навпаки, ціна на проїзд порівняно із тарифами на літні перевезення - зменшиться, оскільки із 1 жовтня вступає в дію понижуючий календарний коефіцієнт відповідно до пори року.

Стосовно графіків потягів на зимовий період, Ольга Дяченко запевнила: як завжди на новорічно-різдвяні свята будуть додані потяги у західному напрямку. Окрім цього, Південна залізниця обіцяє організувати пасажирські перевезення із автомобілевозами. Даний сервіс практикується уже 5 років.

Ольга Дяченко зазначає для полтавців готують сюрприз: зараз плануються зміни в маршруті потягу Харків-Ужгород.

У Полтавській дирекції залізничних перевезень говорять: до зимового періоду потяги готові, пасажири можуть не турбуватися стосовно комфорту та тепла у вагонах.