Програма «Життя міста»

У розділі: 13832 відео | АрхівRSS
Сервісний цех з обслуговування бурильної техніки відкрився у Полтаві.
435

Сервісний цех з обслуговування бурильної техніки відкрився у Полтаві.

Підприємство «Укрнафтагазсервіс» урочисто відкрило сервісний цех з обслуговування вибійного обладнання для нафто-газового добування канадської компанії Wenzel. Посол Канади в Україні Роман Ващук, присутній на святі, відзначив - відкриття підприємства такого рівня - важливий крок у рамках стратегічного партнерства між Україною та Канадою.

Директор підприємства «Укрнафтагазсервіс» Ігор Вітрик переконаний: якщо ми хочемо досягнути енергетичної незалежності, потрібно інвестувати у цю галузь. Нововідкритий цех - один із кроків до мети.

Заступник голови обларади Володимир Микійчук, який також взяв участь в урочистостях, наголошує: видобування газу на Полтавщині - це наповнення місцевого бюджету, нові робочі місця, підтримка соціальної сфери.

Нагадаємо: «Укрнафтагазсервіс» - українська компанія, що спеціалізується на сервісному обслуговуванні високотехнологічної бурової техніки для видобутку нафти й газу. У 2013 році підприємство уклало дилерську угоду і стало офіційним представником компанії Wenzel в Україні. Центральний офіс і сервісний цех «Укрнафтагазсервіс» знаходяться у Полтаві.