Програма «Життя міста»

У розділі: 13892 відео | АрхівRSS
27 листопада у Полтаві відбудеться семінар для усіх бажаючих на тему "Контроль за діяльністю влади".
98

27 листопада у Полтаві відбудеться семінар для усіх бажаючих на тему "Контроль за діяльністю влади".

Громадська організація "Відродження Полтави" продовжує всі започатковані раніше справи та запроваджує нові суспільно важливі ініціативи, -розповідає її лідер. Серед приорітетних: урегулювання безкоштовного проїзду пільговиків в громадському транспорті, стан житлово-комунального господарства міста та якість медицини. За 2014 рік "Відродженню Полтави" вдалося вдосконалити програму "Картка полтавця" і незабаром в місті з'явиться ще 3 аптеки, у яких ліки можна придбати дешевше.
Сергій Чередніченко, лідер ГО "Відродження Полтави"
"Більше того, ми до цієї програми долучили проект Фонд "Соціальна гарантія". І ми хочемо відшкодовувати частину ліків полтавцям, які гн мають змоги іноді купити ці ліки."

А 27 листопада о 10 годині за адресою вулиця Гоголя, 38 полтавці зможуть взяти участь у семінарі, під час якого обговорять всі аспекти громадського контролю за діяльністю влади.
Сергій Чередніченко, лідер ГО "Відродження Полтави"
"Ми проводимо разом з Фондом Східної Європи, разом із Агенством США USAID -це програма "Рада". Запрошуємо всіх громадських активістів, всіх небайдужих громадян.
Хочемо, щоб все ж таки ми зрозуміли, що таке Верховна Рада, її функції і повноваження. І нарешті, щоб полтавці зрозуміли, що входить в повноваження депутата Верховної Ради."

Зараз Сергій Чередніченко намагається домовитися із міською владою про те, щоб полтавським бійцям АТО та родичам загиблих воїнів виділили земельні ділянки. Така практика давно існує в Україні, втім -не в Полтаві, -додає лідер громадської організації. Черговий лист із цією пропозицією очільнику міста він направив 17 листопада.
 Сергій Чередніченко, лідер ГО "Відродження Полтави"
"Листи в міській раді приймаються, реєструються їхнім способом. А нам не ставлять відмітку про те, що цей лист зданий, зареєстрований.Відповіді, я вважаю, не буде. Як завжди. Це стандартна стуація для міської влади."

Проте, питання не залишиться не вирішеним, -запевняє Сергій Чередніченко. Він знову озвучить його на найближчій сесії міської ради.