Програма «Життя міста»

У розділі: 13892 відео | АрхівRSS
засідання ради  Обласного  конкурсу  проектів розвитку територіальних громад Полтавщини
78

засідання ради Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавщини

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавщини заснували для підвищення активності громад та органів місцевого самоврядування у вирішенні актуальних проблем територій. На засідання конкурсної ради винесли 30 проектів, які пройшли експертну перевірку та мають отримати дозвіл на реалізацію та співфінансування. Один з проектів - забезпечення питною водою населення Мар’янівської сільської ради Гребінківського району.
Усі проекти розподілені за напрямами. Серед них 10 - з реконструкції вуличного освітлення, 4 проекти з водопостанчання, 10 - у соціальній сфері та по три проекти з енергозбереження та благоустрою. Ще один з проектів, який стосується реконструкції будинку культури в селі Онішки Оржицького району. Вони вже другий рік поспіль беруть участь , аби виконувати роботу по мірі надходження коштів.

Реалізація проектів, які ухвалює комісія передбачає виділення половини необхідної суми з обласного бюджету, ще половину сплачує місцева територільна громада. Член конкурсної ради Валерій Пархоменко вважає, що більшу увагу треби приділяти найвідповідальнішим виконавцям проектів.

Починаючи з 2010 року обласна рада визнала переможцями 136 проектів та спрямувала з бюджету області понад чотири мільйони гривень.