Програма «Життя міста»

У розділі: 13815 відео | АрхівRSS
У Полтаві провели благодійний бал «Допомогти так легко»
172

У Полтаві провели благодійний бал «Допомогти так легко»

Вже увосьме полтавська студентська молодь збирається на благодійний бал «Допомогти так легко», аби зібрати кошти на лікування хворих дітей. На захід, який проводиться під патронатом міського голови Олександра Мамая та управління у справах сім’ї, молоді та спорту цьго разу прийшло більше 400 осіб. Студенти говорять, що це чудова можливість і відпочити і допомогти тим, хто портребує цього найбільше.

Цього року кошти збирали на лікування шестирічної полтавки Вікторії Волошко, у якої виявили пухлину правої нирки. На захід запросили делегації з вищих навчальних закладів міста всіх рівнів акредитації. Відкрив благодійний бал міський голова Олександр Мамай, який привітав студентів з минулим святом та поклав тисячу гривень до скрині сбору коштів. Він підкреслив, що полтавські студенти дуже чуйні.

Під час відкриття балу відбулося урочисте нагородження кращих студентів подяками міського голови та управління у справах сім’ї, молоді та спорту. Також для студентів організували благодійний аукціон та розіграш подарунків за номерами запрошень. Неабияку активність молоді відзначила секретар міської ради Оксана Деркач.

Вперше бал провели у 2007 році і всього за сім років молодь зібрала більше 120 тисяч гривень, які пішли на лікуванння тяжкохворих дітей.