Програма «Життя міста»

У розділі: 13892 відео | АрхівRSS
боєць батальйону «Дніпро-1» Віктор Трофименко знаходиться на лікуванні у Полтаві.
283

боєць батальйону «Дніпро-1» Віктор Трофименко знаходиться на лікуванні у Полтаві.

Ну вот мне сегодня рассказивали о том что в крыму украинцы не хотели стрелять в братьев россиян. А эти братья сегодня стреляют по нам.

Громадський діяч, активний учасник Євромайдану, нині боєць батальйону «Дніпро-1» Віктор Трофименко зараз знаходиться на лікуванні у Полтаві. У мережі Інтренет з’явилося відео, на якому відзнято момент, коли по укріпленню українських військовослужбовців починається обстріл з артилерії. Увага на відео прикута саме до Віктор Трофименка.

Сьогодні Віктор почуває себе набагато краще, дякує Богу і медикам . Розповідає про той випадок, говорить, що перед цим було ще три чи чотири дні щільного обстрілу.

Віктор Трофименко, боєць батальйону «Дніпро-1»
Це було ввечері близько девятої години..ми були в укріпленні, і по нам почали стріляти з гаубиці і оцей перший снаряд якраз вибухає.

Боєць зізнається - війна дуже впливає на життя людей. Змінила вона і його життя.

Віктор Трофименко, боєць батальйону «Дніпро-1»
"Війна дуже сильно змінює людей, я особисто навчився казати ні, коли потрбіно. Потрбіно бути прагматичним патріотом, оцінювати ситуацію."

Віктор Трофименко сподівається, що війна на сході закінчиться найближчим часом і українські хлопці більше не помиратимуть, захищаючи свою батьківщину.