Програма «Життя міста»

У розділі: 14456 відео | АрхівRSS
новорічні свята без неприємностей. рятувальники провели профілактичну бесіду із директорами шкіл
62

новорічні свята без неприємностей. рятувальники провели профілактичну бесіду із директорами шкіл

Напередодні новорічних свят, МНС-ники Полтави зустрілися із директорами шкіл аби нагадати їм правила безпеки під час дитячих виступів та проведення подібних заходів загалом. Приміщення для святкувань мають бути забезпечені мінімум двома евакуаційними виходами та розташовуватися не вище другого поверху, -розповіли рятувальники. Особи, відповідальні за проведення заходів, зобовязані ретельно оглянути будівлю та переконатися в її безпеці. Вічнозелена красуня також повинна мати своє місце.
 Олександр Шугалей, провідний інспектор міськрайонного УДСН України в Полтавській обл.
"Ялинку заборонено встановлювати на шляхах евакуації, а також ялинки встановлюють в середині зали не ближче 1м. до стін та інших предметів."

Крім профілактичної роботи, МНС-ники прозвітувалися про стан області за 10 місяців цього року. Найтиповіші надзвичайні ситуації і події -пожежі та дорожньо-транспортні пригоди. Так, за цей період, сталося більше півтори тисячі пожеж та близько дев'ятисот ДТП. Ці показники вищі, ніж минулого року.
 Таміла Вірченко, методист навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності
"Кількість пожеж виросла, ДТП залишилися на стабільному високому рівні. Кількість отруєнь грибами зменшилася, тому що в минулому році був грибний сезон. Але, тим не менш, минулого року зросла кількість отруєнь чадним газом із 5 до 8 випадків."

Рятувальники нагадують, що при надзвичайних ситуаціях та подіях відразу телефонуйте за безкоштовним номером телефону 101.