Програма «Життя міста»

У розділі: 14416 відео | АрхівRSS
ЗАСІДАННЯ ДЕПУТАТСЬКОЇ КОМІСІЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я
58

ЗАСІДАННЯ ДЕПУТАТСЬКОЇ КОМІСІЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я

Закупити близько сотні автомобілів для місцевих лікарень в області планують протягом найближчих трьох років у рамках обласної програми забезпечення санітарним автотранспортом. Це питання стало головним на засіданні постійної депутатської комісії обласної ради з питань охорони здоров’я.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА
"Для нас надзвичайно важливо сьогодні оновити парк црл, оновити парк екстреної допомоги, а я давно казав, шщо краще робити дороги, розчищати їх і таке інше."

Зокрема потрібно покрити ті дірки в автопарку, які з’явилися після передачі автомобілів Полтавській санітарній роті. Мета програми - створити належні умови для надання своєчасної кваліфікованої медичної допомоги населенню області та наблизити оперативну медичну допомогу до мешканців віддалених районів області. Програма розрахована на три роки, починаючи з наступного.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА
"Передбачається десь на кожен район 2 авто на первинну і на центральну. Є пропозиція фахівців дати більше авто на ті райони з яких взяли авто на ато. Десь до 100 авто планується, передбачається закупити."

Про фінансування, якого потребуватиме програма ще не говорять, адже сума може змінюватися щодня залежно від курсу гривні. Також планують залучати до співпраці місцеві бюджети, аби зменшити навантаження на обласний бюджет.