Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
З 1 СІЧНЯ 2015 РОКУ В УКРАЇНІ ЗАПРОВАДЖУЄТЬСЯ СИСТЕМА ЕЛЕКТРОННОГО АДМІНІСТРУВАННЯ ПДВ
334

З 1 СІЧНЯ 2015 РОКУ В УКРАЇНІ ЗАПРОВАДЖУЄТЬСЯ СИСТЕМА ЕЛЕКТРОННОГО АДМІНІСТРУВАННЯ ПДВ

Згідно із Законом України «Про внесення змін до податкового кодексу України та інших законодавчих актів України» з першого січня 2015 року в Україні запроваджується система електронного адміністрування Податку на Додану Вартість. Передбачається, що вдосконалена система стане системним рішенням для контролю нарахування, сплати і відшкодування ПДВ, ліквідації податкових ям та схем махінацій. Нині державна податкова інспекція в Полтаві проводить заходи спрямовані на роз’яснення платникам нововведень.

Жанна Кузнєцова, заступник начальника ДПІ України в Полтаві
"На семінарі будемо обговорювати питання правльного форування податку, послуг подактів, реєстру і накладних, а також питання своєчасності переррахування коштів...."

На електронні ПДВ рахунки.

На семінар запросили директорів та головних бухгалтерів підприємств, аби обговорити актуальні питання нововведень та розібратися у нюансах підготовки документації нових зразків. Система електронного адміністрування ПДВ забезпечуватиме автоматичний облік у розрізі платників податків сум податку на додану вартість. Платникам ПДВ з нового року буде автоматично відкрито рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ. У проведенні семінару допомагали волонтери податкової інспекції. Також активну участь у проведенні роз’яснювальної роботи беруть громадські організації.

Тетяна Солоділова, голова правління громадської спілки «Полтавський бастіон»
"НА сьогодні є актуальним проведення розяснювальної роботи дял платників податків щодо нововведень, їх багато, проводить роботу щодо інформування про ці зміни та надаємо роз’яснення."

Також з наступного року обов’язковій реєстрації підлягатимуть особи, у яких загальна сума від здійсення операцій з постачання товарів або послуг протягом 12 місяців сукупно перевищує 1 мільйон гривень