Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
ЗАСІДАННЯ ПРОФІЛЬНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
196

ЗАСІДАННЯ ПРОФІЛЬНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

Одне з проблемних питань, яке обговорили на засіданні профільної комісії облради з питань житлово-комунального господарства, - опалення гуртожитку у Полтаві на Лисенка,64. Проектною документацією передбачено газове опалення будівлі, але так як котельня відключена від газопостачання вже з десяток років, люди гріються елетроенергією. Для того, щоб електросистеми нормально функціонували, слід збільшити напругу.

 Антоніна Фоменко, голова правління ОСББ «Лисенка-64»
«гуртожиток в аварійному стані, в коридорах, душових грибок, страшно заходити, багато діток, які часто боліють. Я дуже прошу, допомогти нам, збільшитти кола напруги, щоб ми могли опалюватись хоч в зимовий п-од »

Спеціалісти Пат «Обленерго» пообіцяли розібратися з даною проблемою, хоча, - зазначили вони, - це дуже і дуже не дешево.

 Олег Романчук, директор зі збуту електричної та теплової енергії ПАТ «Обленерго»
«проконсультувати з приводу збільшення потужності я зможу, приходьте, після комісії обміняємося контактами, але повторюю це дуже не простий шлях»

На комісії також обговорили проблему браку фінансування на системи водопостачання та водовідведення комунального підприємства «Полтававодоканал».

 Олег Кретович, гендиректор ОКВП «Полтававодоканал»
«прохання підтримати звернення підприєсмтва щодо фінансування заходів, Карлівка, смт. Машівка, загальна сума мільйон 600, Нові Санжари - 3 млн. 394, Опішня - 2 млн. 394 тис. грн.»

Учасники засідання вирішили перенести розгляд даного питання на час, коли буде прийнято бюджет на наступний рік.