Програма «Життя міста»

У розділі: 13892 відео | АрхівRSS
ПОЛТАВЦІ СПЕРЕЧАЮТЬСЯ ЗА ЖИТЛО.КОЛИШНЄ ПОДРУЖЖЯ НЕ МОЖУТЬ ПОДІЛИТИ БУДИНОК
273

ПОЛТАВЦІ СПЕРЕЧАЮТЬСЯ ЗА ЖИТЛО.КОЛИШНЄ ПОДРУЖЖЯ НЕ МОЖУТЬ ПОДІЛИТИ БУДИНОК

Наталя та Володимир Вовки розвелися ще 17 років тому. Сьогодні екс-подружжя живе у будинку, який дістався Володимиру від його батька. Щоправда, чоловіку урвався терпець - він вже не хоче ночувати під одним дахом з колишньою дружиною. Спосіб викурити жінку з хати він знайшов нехитрий - вирішив поміняти замок на вхідних дверях. Утім зустрів серйозний опір.

Попри те, що Володимир приїхав додому вже з правоохоронцями, пані Наталя вирішила викликати ще один наряд.
Поки їде міліція, сварка триває. Жінка переконана: підстав для того, щоб її виселити немає - ані юридичних, ані моральних.
Володимир Вовк у свою чергу вважає: може розпоряджатися своїм майном як хоче. А цей дім, каже він, дістався йому від покійного батька - мовляв, той подарував йому житло. А дружину ще до цього пустив пожити, бо свою квартиру вона здавала в оренду.

Володимир Вовк
"- Батько пустив її сюди проживати. Бо на М. Бірюзова жили квартиранти.
- Дозволив за документами?
- Ні, юридично це не підтверджено."

Проте син Володимира та Наталі - Костянтин - запевняє: папери дід підписав під тиском з боку батька.

Костянтин Вовк, син Володимира та Наталі Вовк
"По документах будинок його, але я пам’ятаю, як ці документи робилися: діда Івана за шкварки і туди, де ці документи роблять."

Глава сімейства на такі заяви уваги не звертає. Говорить: все було за законом. А те, що суд кілька разів відмовив у виселенні екс-дружини, вважає проявами корупції судової системи.

Володимир Вовк
"Я думаю, тут замішана корупція. В суді не звернули увагу на те, що цю частину будинку мені подарував батько. Це корупція у Київському суді."

Пан Вовк каже: втомився сам сплачувати за всі комунальні послуги. За його словами, колишня ані копійки за світло, газ та воду не заплатила. Але і тут пані Наталя знаходить залізні аргументи на свій захист.

Наталя Вовк
"Для того, щоб вимагати квартплату, він має зробити експертизу, бо вікна діряві, двері не закриваються, опалення послаблюється і тепло йде в повітря. "

Тим часом під’їжджає ще один наряд міліції Київського райвідділу. Міліціонери вітаються з колегами, фіксують події, пишуть протокол. Скориставшись ситуацією, пан Володимир знімає з вхідних дверей замок, адже ключ від будинку - у колишньої дружини. Чи довго ночуватимуть з відкритими дверима, невідомо, однак зрозуміло одне - без суду конфлікт не вирішити.