Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
У МІСТІ РОЗПОЧАЛИСЯ ПЕРШІ НОВОРІЧНІ РАНКИ
176

У МІСТІ РОЗПОЧАЛИСЯ ПЕРШІ НОВОРІЧНІ РАНКИ

Щорічно вихованці Полтавського палацу дитячої та юнацької творчості до новорічних свят радують дітей та дорослих своїми виставами та святковими заходами. Цього року зимові святкування розпочались у день Святого Миколая - дітлахи розіграли музичну казку "Новорічні перевтілення Снігової королеви". Це цікава, добра, сповнена радісних несподіванок, історія про всім відомих Кая, Герду та їхні пригоди, - розповідає директор палацу - Валентина Дрозд.

Валентина Дрозд , директор ПДТЮТ
" Нам надзвичайно приємно, що всі актори - діти, і сьогодні вихованці нашого палацу - перші глядачі цієї казки, тож користуючись нагодою, я хочу привітати всіх дітей з Днем Святого Миколая: хай їм буде весело, хай щастить...Веселих новорічних свят нашій дітворі. "

У виставі взяли участь майже всі колективи палацу: танцювальні ансамблі "Барвінок", "Акцент", "Перлинка", вокальний ансамбль, актори арт-студії "Браво". Діти разом з викладачами працювали над створенням казки і дуже задоволені результатом, тому з радістю про неї розповідають.

Мирослава , вихованка арт-студії "Браво" ПДТЮТ (виконує роль Герди)

"В цій казці розповідається про Снігову королеву, яка зачарувала Кая і Герда його шукала, бо вона його любить дуже. Вона його найшла в кінці, але спізнилась, бо в нього заморозилось серце та їй допоміг Дідусь Мороз, який перетворив Снігову королеву на Снігурочку. "

Аня , вихованка арт-студії "Браво" ПДТЮТ (виконує роль Снігуроньки)
"коли Герда виходить втомлена до Діда Мороза і вітається з ним. Дідусь Мороз допомагає Герді, щоб Снігова королева з явилася, бо дуже складно дістатися до її замку, бо вона вже і так пройшла багато шляху. "

Загалом у виставі задіяно близько 180 (ста вісімдесяти) дітей - від 6 до 14 років. Казка триватиме протягом усіх новорічних свят.