Програма «Життя міста»

У розділі: 12059 відео | АрхівRSS
Протягом січня погода в Полтаві  буде досить мінливою
83

Протягом січня погода в Полтаві буде досить мінливою

Протягом усього січня погода в Полтаві, за прогнозами синоптиків, буде хоча й переважно теплою, проте досить мінливою. Олена Панченко - провідний синоптик Полтавського гідромецентру зазначає, - незважаючи на те, що температура повітря по області коливатиметься в межах кліматичної норми - близько нульвої позначки, проте очікуються й хвилі холоду. Одна з яких вже розпочалася і триватиме до 9 числа, цими днями позначки термометрів будуть показувати вдень близько 7-12 градусів морозу, вночі від 12 до 17, місцями до 20 градусів нижче нуля .

Олена Панченко , провідний синоптик Полтавського обласного центру з гідрометеорології
"В різдвяну ніч опадів не очікується, вітер північний, помірний, а температура повітря знизиться до 15-20 градусів морозу "

Тим часом , - зазначають фахівці, -разом з різдвяними святами пройдуть і морози, адже з 9 січня очікується поступове потепління. Цього дня температура ще триматиметься позначки 7-12 градусів нижче нуля, а вже з 10-го й надалі коливатиметься в межах від трьох градусів морозу до 2-х тепла, як і на початку місяця. Пройдуть опади: сніг, мокрий сніг, можливий місцями невеликий дощ, тож і на Старий новий рік полтавці будуть насолоджуватись відносно теплою погодою.

Олена Панченко , провідний синоптик Полтавського обласного центру з гідрометеорології
"За попередніми даними можу сказати, що там ще характер погоди зберігатиметься досить таки теплий, щоправда нічна температура може бути дещо нижчою 1-6 градусів морозу, а вдень буде близько нуля. "

Проте, вже наступна хвиля морозу не змусить довго на себе чекати, тож кінець січня, - прогнозуютьть синоптики, - обіцяє бути по зимовому холодним.

Олена Панченко , провідний синоптик Полтавського обласного центру з гідрометеорології
" За попередніми даними все ж хвиля холоду ще одна - ми мали хвилю холоду на початку року, тепер ми будемо мати хвилю холоду на різдвяні свята, а надалі якраз десь перед 20-ми числами, на межі 2 та 3 декади, але зараз ще важко сказати - попаде це зниження температури на хрещення чи воно таки відбудеться вже після 20-го."

Через різкі зниження температури на дорогах області можлива ожеледиця, тому водіям і пішоходам слід бути дуже обережними, - попереджають фахівці гідромецентру.