Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Масові купання на свято Водохреща
352

Масові купання на свято Водохреща

Вже 12 років поспіль на свято Хрещення Господнє полтавець Дмитро Петров разом зі своїми друзями та колегами пірнає у ворсклянські ополонки. Вважає, що так очищує свій організм, душу та набирається здоров’я на наступний рік.

Наша профспілка підприємців вже 12 років купаємся. Бажаємо усім миру це саме головне сьогодні. Слава Україні - Героям Слава.

Долучаються до святого обряду друзі та колеги пана Петрова. Ті запевняють, хто на свято у воду пірне - цілий рік не хворітиме. 

Віктор Тамбієв, член профспілки підриємців малого та середнього бізнесу

Ну поперше це найдавніша християнська траиція. Очищаємо сееб фізично та духовно, щоб робити більше гарних вчинків.

Цього дня чимало полтавців вирішили пірнути у зимову воду, говорять, у цей день вона має цілющі властивості. Окрім того великій кількості бажаючих очиститися сприяла досить тепла погода, замість традиційних хрещенських морозів на вулиці температура сягала майже пяти градусів із позначкою плюс. Цілодобово на центральному міському пляжі чергували водолази та рятувальники, говорять, що найбільше людей було з дванадцятої до першої години ночі, далі менше. Відзначають охайність та обережність полтавців.

На 8 годину ранку більшість полтавців вкунулося в річку. Трагічних випадків немає, полтавці цивільно поводять себе, поллюбляють це свято.

Пірнувши та повернувшись на берег Дмитро Петров певен, цілий рік тепер хворіти не буде точно. Враження, говорить, неймовірні.

Враження дуже хороші, набрався енергії на цілий рік. Хто з нас купався, ніхто не хворів. Всей нашей команде будет бодрость и енергия.