Програма «Життя міста»

У розділі: 14454 відео | АрхівRSS
святковий концерт до Дня Соборності України відбувся у палаці дозвілля «Листопад»
129

святковий концерт до Дня Соборності України відбувся у палаці дозвілля «Листопад»

Урочистості до Дня Соборності Україні пройшли у палаці дозвілля «Листопад». Відкрив програму Національний президентський оркестр.
Інтершум - Гімн України

Полтавців зі святом привітали керівники області - перший заступник губернатора Олег Пругло і голова облради Петро Ворона.

Олег Пругло, перший заступник голова ОДА
"Нехай ця дата свідчить про те, що наші соборність і незалежність будуть завжди. Хай кожен робить тільки добрі справи для народу."

Петро Ворона, голова обласної ради
"Сьогодні, як ніколи, нам потрібна єдність. Гончар сказав: «Бережіть соборність душ своїх». Ми маємо бути єдині. Українська нація - ті, хто любить цю землю, переживає за неї. "

Потім перейшли до нагородження. Відзнаки від обласної влади отримали організації, які вели активну громадську і волонтерську діяльність протягом останнього року. Серед них: служба з допомоги переселенцям, центр психологічної підтримки і, звичайно, Батальйон небайдужих .

Федір, архієпископ Полтавський і Кременчуцький УПЦ КП
"Дякую за високу оцінку, дякую всім волонтерам Батальйону небайдужих. Закликаю бути і надалі небайдужими, бо зло зупиняють, а перемоги здобувають. Робімо все, що можемо. Нехай Бог нас укріпить. Слава Україні!"

Вечір продовжив святковий концерт президентського оркестру та відомих артистів.