Програма «Життя міста»

У розділі: 14416 відео | АрхівRSS
ПОЛТАВЦІ РОЗНЕСЛИ ПАРКАН НАВКОЛО МІСЦЯ МАЙБУТНЬОЇ ЗАБУДОВИ
237

ПОЛТАВЦІ РОЗНЕСЛИ ПАРКАН НАВКОЛО МІСЦЯ МАЙБУТНЬОЇ ЗАБУДОВИ

Мешканці Левади - проти забудови скверу. Ввечері в середу 28-го січня люди влаштували акцію протесту біля місця майбутнього будівництва, який забудовники обнесли металевим парканом. Кажуть: нові будинки їм не потрібні.
Полтавці пригадують: це не перша спроба звести тут будівлю. Паркани тут вже встановлювали.
Минулого разу, ранньої осені, намагалися будувати паркан, але мешканці рознесли, тому що забудовники не пред’явили жодних документів, просто приїхали і почали зводити огорожу.
До акції долучилися активісти полтавського «Євромайдану». На їхню думку, у цій справі замішаний міський голова .
Віталій Клименко, активіст полтавського «Євромайдану»
"Думаю, без нашого «улюбленого» мера Мамая не обійшлося. Відбувається відчуження земель, які мають належать людям, де мають гуляти діти, де будуть відпочивати поранені, які будуть приїздити на реабілітацію. "

Учасники акції протесту обурені: знову не було громадських слухань, до думки громади не прислухалися.

Олександр Кисельов, депутат Ленінської районної у м. Полтаві раді
"Для того, щоб будувати, слід провести громадські слухання, запитати у людей, які тут живуть. Хотілося б побачити, хто ці слухання проводив, чи запитували у людей. "

Поспілкуватися з забудовниками не судилося - їхні представники на місце не прибули. Був начальник охорони, яка несла службу на ділянці, але його слухати не захотіли. І вирішили не чекати -молодики почали валити паркан та закидали будівельний майданчик петардами.

Наряд міліції у події не втручався. Як і охоронці, які від будь-яких коментарів відмовилися. Не коментують ситуацію і замовники забудови - управління капітального будівництва полтавського міськвиконкому. З тим, як розвиватиметься ситуація, ми повідомимо вам у наступних випусках новин.