Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
ВУЛИЦІ ПОЛТАВИ ПАТРУЛЮВАТИМУТЬ НЕ ЛИШЕ ПРАВООХОРОНЦІ,А Й ПРЕДСТАВНИКИ ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ
158

ВУЛИЦІ ПОЛТАВИ ПАТРУЛЮВАТИМУТЬ НЕ ЛИШЕ ПРАВООХОРОНЦІ,А Й ПРЕДСТАВНИКИ ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ

У зв язку з ускладнення м ситуації на Сході, щоб убезпечити регіон від будь-якої антиукраїнської діяльності та забезпечити захист прав і свобод громадян, головою облдержадміністрації - Валерієм Головком, у тісній співпраці з силовими структурами було прийнято рішення про максимальне залучення існуючих на сьогодні громадських формувань до охорони правопорядку.

 Юрій Сулаєв , начальник ВЗГ ГУ УМВС України в Полтавській області
"У зв язку з тим, що силові структури, в тому числі працівники міліції, основний акцент будуть здійснювати на охорону стратегічних об єктів, патрулювати вулиці будуть разом з працівниками міліції представники цих громадських формувань."

До патрулювань вулиць можуть долучатися і представники громадських організацій. Юрій Сулаєв пояснив: Громадське формування націлене на систематичне за графіком патрулювання вулиць у складі нарядів, за участю представників міліції, створене при кожному підприємстві, відомстві чи установі. А громадські організації створюються громадянами добровільно, за інтересами і, пройшовши перевірку у своєму відділку міліції, також можуть допомагати правоохоронцям.

: Тараненко Генадій , представник громадської організації "Спеціалізований загін "Полтавський козацький полк""
" Звернути увагу на об єкти, помагаєм міліції, коли визивають.
 У нас ще 11 школу ми патрулюєм, у нас є штаб козачий, опорний пункт наш, де ми постоянно воєнний городок патрулюєм. "

 Михайло Прокопенко , дільничний інспектор міліції Київського РВ ПМУ ГУ МВС України в Полтавській області
"Патрулювання здійснюється за рахунок особистого часу з 8 ранку до 23.00. Особливу увагу приділяємо об єктам інфраструктури. Перевіряються особи підозрілі на наявність заборонених предметів. У разі необхідності викликаємо оперативну групу та доправляємо особу в райвідділ для з ясування обставин."

Помічники міліції не мають права користуватися зброєю та затримувати підозрілих осіб, це обов язок правоохоронця у складі наряду, - наголосив Юрій Сулаєв. Проте долучитися до патрулювання може кожен громадянин, якщо він не притягувався до кримінальної відповідальності і зареєструвався у відділку міліції за місцем проживання.