Програма «Життя міста»

У розділі: 14416 відео | АрхівRSS
ПОЛТАВСЬКІ НАДЗВИЧАЙНИКИ ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ МИНУЛОГО РОКУ
87

ПОЛТАВСЬКІ НАДЗВИЧАЙНИКИ ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ МИНУЛОГО РОКУ

Працівники генерального управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в полтавській області підбили підсумки роботи минулого року та проговорили завдання на поточний рік. Начальник обласного управління Роман Кириленко наголошує - минулого року вдалося досягти хороших показників щодо кількості пожеж та постраждалих від них.

Роман Кириленко, начальник ГУ ДСНС України в Полтавській області
"Ми надзвичайно плідно попрацювали минулого року завдяки чому ми маємо зрушення і стосовно кількості пожеж і загинувших. Плідно попрацювали і з владою, ті допомгали виділяли кошти на паливо і поліпшення забезпечення рятувальників полтавщини."

У рамках робочого візиту підсумкову нараду відвідав голова служби Сергій Бочковський, який підкреслив те, що роль надзвичайників значно збільшилася протягом минулого року.

Сергій Бочковський, голова ГУ ДСНС України
"Починаючи від дзвінків про допмогу, зустрічі на вокзалі, вирішенню направлення до місця жительства, допомога у соц питаннях, дітей до школи та зворотнього зв’язку."

Відвідали нараду і представники влади. Перший заступник губернатора Олег Пругло погодився з тим, що відтепер служба виконує значно більше завдань аніж раніше, а тому на підтримку обласної влади вони можуть розраховувати.

Олег Пругло, перший заступник голови Полтавської ОДА
"Хочу сказати ми дійсно працюємо в спарке і виділяємо 1 млн 80 тисяч на допомогу і хочу сказати, що дійсно повноваження служби дуже розширені."

Під час наради керівництво дснс вручило посвідчення учасників бойових дій, хлопцям-рятувальникам, які брали участь у антитерористичній операції на сході країни.