Програма «Життя міста»

У розділі: 13837 відео | АрхівRSS
У Полтаві відбувся концерт гурту «The Вйо»
222

У Полтаві відбувся концерт гурту «The Вйо»

Гурт «The Вйо», який цього року відзначає своє 25-ліття, завітав з концертом до Полтави. Група, що має полтавське коріння, вже давно проживає у Києві, але до рідного міста завжди повертається залюбки.

Мирослав Кувалдін, лідер гурту «The Вйо»
"Полтаві, звісно, я завжди люблю, сюди приємно повертатися. Часто якось сумно, тому що менше і менше людей лишається, до яких можна приїхати. Загалом менше людей лишається."

До Полтави музиканти приїхали не з пустими руками. Так, полтавцям презентували кілька нових пісень, що увійдуть до нового альбому «Буй», запис якого планується на цей рік. Пісня «Фрідом», написана англійською мовою, за словами лідера гурту Мирослава Кувалдіна, може розповісти про події в Україні англомовним слухачам.

Під час концерту, що тривав більше двох годин, фанати творчості «The Вйо» почули і старі та добре відомі хіти, знайомі багатьом ще з «Території А».

"Зе Вйо я знаю давним-давно, тобто це десь років 20. Подобається, як вони подають матеріал. Веселі хлопці, приємні пісні в гарній компанії. Чудовий настрій."

Окрім роботи в студії та гастролів містами України, Мирослав Кувалдін також дає концерти на сході нашої країни. Для одного з батальйонів він навіть записав своєрідний гімн. Зізнається, що пісня стала доволі популярною, а інші батальйони звертаються з проханням написати для них подібні пісні.

Мирослав Кувалдін, лідер гурту «The Вйо»
"Мені захотілося зробити пісню від імені саме воїна, який знає, чим він займається. Я послухав розмови, які ведуть з фронту, коли вони дзвонять додому, то вони звісно говорять що «у мене все нормально, займаюся своєю справою». І от таким чином зявилася пісня «Залізний дух»."

Музиканти запевняють, що попри всі негаразди, співати завжди хочеться про кохання.