Програма «Життя міста»

У розділі: 14454 відео | АрхівRSS
Всеукраїнський з’їзд представників органів студентського самоврядування відбувся  у Полтаві
155

Всеукраїнський з’їзд представників органів студентського самоврядування відбувся у Полтаві

Співпраця між об’єднаннями студентів країни - така мета триденного Всеукраїнського з’їзду органів студентського самоврядування, який приймав обласний центр. Відкриття з’їзду відбулося у Полтавському університеті економіки і торгівлі. Участь у з’їзді бере близько півсотні активістів з багатьох регіонів країни.

Андрій Сігнєвич, студент ПУЕТ
"Ми будемо працювати над новими проектами, будемо вести для студентів з усієї України тренінги про те, як краще реалізовувати проекти, як краще сприяти органам місцевої влади і взагалі плануємо гарно провести час."

З’їзд ініціював обласний осередок Національного студентського союзу, з яким ПУЕТ співпрацює не перший рік. На першій зустрічі молодь обговорила створення об’єднань студентів, які займатимуться питаннями захисту прав студентів та вирішення їхніх нагальних проблем.

Олександр Глазов, студентський мер м. Полтави
"Це буде і конкуренція між ГО чи осередками, і спільна робота, адже ми - 4 навчальних заклади спільно с НСС - проводимо спільний захід."

Участь у відкритті з’їзду взяло і керівництво економічного університету. Ректор Олексій Нестуля схвалив ідею створення нових студентських об’єднань. При цьому керівник вишу наголосив: у них студенти завжди брали активну участь в управлінні навчальним процесом, задовго до прийняття закону про студентське самоврядування.

Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ
"Кожен університет створюють заради студентів, а це значить, що вони повинні мати право голосу в органах управління. "

З’їзд триватиме до 22 лютого. В його рамках запланований ряд тренінгів, семінарів і так званих «воркшопів» з написання проектів. Також гостям влаштують екскурсії містом та майстер-клас з приготування галушок.