Програма «Життя міста»

У розділі: 14473 відео | АрхівRSS
ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ ДЕПУТАТСЬКОЇ КОМІСІЇ ОБЛРАДИ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ
72

ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ ДЕПУТАТСЬКОЇ КОМІСІЇ ОБЛРАДИ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ

Головним завданням Комплексної програми розвитку малого підприємництва у Полтавській бласті на 2013-2014 рр., стало пошук резервів, які можливо використати для активізації підприємницької діяльності. Взагалі ця програма недофінсовувалася, зазначає Директор Департаменту економічного розвитку ОДА Дмитро Орлов.

Дмитро Орлов, директор Департаменту економічного розвитку ОДА
«Комплексна програма розвитку малого підприємництва у Полтавсьій бласті у 2013 році не фінансувалася взагалі, у 2014 році на неї виділено всього 25%»

Більшість коштів пішли на підтримку реальних об»єктів, говорить Дмитро Орлов. Один із них - пілотний молодіжний проект «Бізнес-інкубатори». Проект стартував на базі університету економіки і торгівлі. Навчальні бізнес-курси прослухали 113 студентів цього ВИШу.

Петро Ворона, голова Полтавської облради
 ”Ця програма дає ми готували людей, питання бізнес-інкубаторів зараз на часі, щоб там були люди, які зможуть це проводити - дуже позитивно»

На засіданні обговорили також програму розвитку малого підприємництва області і на поточний рік.

Дмитро Орлов, директор Департаменту економічного розвитку ОДА
«Дійсно така програма потрібна. Але в 2015 вона буде побудована на нових підходах»-«стратегічні операційні цілі»

Те, що програма актуальна, говорять цифри: у 2013 році у області було зареєстровано 7 тис. підприємств, а у 2014 році - їх було уже 9 тис., - зазначив Дмитро Орлов.