Програма «Життя міста»

У розділі: 14473 відео | АрхівRSS
ПОНАД 37 ТИС. ГРИВЕНЬ ВДАЛОСЯ ЗІБРАТИ ОСВІТЯНАМ ПІД ЧАС БЛАГОДІЙНОГО КОНЦЕРТУ "МАРАФОН ДОБРА"
100

ПОНАД 37 ТИС. ГРИВЕНЬ ВДАЛОСЯ ЗІБРАТИ ОСВІТЯНАМ ПІД ЧАС БЛАГОДІЙНОГО КОНЦЕРТУ "МАРАФОН ДОБРА"

Освітяни та волонтери Полтави збирали кошти для допомоги сім'ям, члени яких загинули в зоні проведення антитерористичної операції. Аби привернути увагу суспільства до таких родин, управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради та асоціація керівників закладів освіти "Співдружність" організували "Марафон добра" -доброчинний концерт учнів та працівників усіх навчальних закладів міста.
 Оксана Костюк, вчитель спеціалізованого НВК №85 "Лебідка"
"Ми пройнялися цим всим і створили номер для того, щоб люди задумалися над долею нашої держави."

 Валерія Бровко, муз. керівник дошкільного навчального закладу №85
"Надихалися тим, що ми патріоти своєї держави, тим, що виховуємо у дітей патріотичні почуття."

5 тисяч гривень у скриньку поклав і очільник Полтави Олександр Мамай. Втім, це не єдина допомога міської влади. За словами мера, кілька родин загиблих воїнів вже отримали квартири. Жодна - не залишиться без допоомоги міста.
 Олександр Мамай, Полтавський міський голова
"Одному воїну АТО посмертно для родини ми дали двокімнатну квартиру. Одному, який був тяжко поранений і вилікувався теж дали двокімнатну квартиру. Підготували понад 50 земельних ділянок.
Сьогодні у нас таких 10 сімей. За 10 років війни в Афганістані із Полтави загинуло 9 чоловік. А майже за рік загинуло 10 воїнів АТО."

Загалом, під час "Марафону добра" вдалося зібрати 37 тисяч 360 гривень. Кошти розподілили та вручили наприкінці заходу сім'ям воїнів, загиблих в АТО